• 606 111 027
  • 530 994 143
  • biuro@poznan-finanse.com
Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy pozwala zrealizować wiele planów. Jest świetnym rozwiązaniem jeśli brakuję Ci pieniędzy na remont, masz nagłe nieprzewidziane wydatki lub planujesz zrealizować swoje marzenia. Z pomocą kredytu gotówkowego możesz sfinansować remont mieszkania, kupno samochodu albo wybrać się na wakacje marzeń.

Wybór najlepszej na rynku oferty to niełatwe zadanie. Oferty pożyczek często się zmieniają lub pojawiają się różne promocje. Jako eksperci wybierzemy dla Ciebie najlepszą propozycję, doskonale skrojoną do Twoich potrzeb i planów.

Pomożemy Ci odczytać, czym są tajemnicze gwiazdki lub to co zostało napisane drobnym druczkiem. Pomożemy ci uniknąć za dużej prowizji, albo niepotrzebnych ubezpieczeń.

Zadzwoń i umów się na bezpłatna konsultację a my przygotujemy dla Ciebie oferty i wskażemy taką, która jest najlepszą dla Ciebie.

Co warto wiedzieć o KREDYCIE GOTÓWKOWYM?

-dopasujemy do Ciebie wszystkie parametry: wysokość raty, czas spłaty, możliwość wakacji kredytowych

-sam decydujesz, na jaki cel przeznaczysz pieniądze

-poinformujemy Cię o wszystkich zaletach i wadach każdej oferty, więc nie musisz się bać ukrytych opłat i dodatkowych kosztów

-pomożemy w negocjacjach z bankiem

-przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności, od wyboru produktu po podpisanie umowy

Kredyt gotówkowy

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy na bezpłatną konsultację – działamy na terenie Poznania oraz całej Polski. Z nami możesz spotkać się online lub w naszym biurze w Poznaniu.

Kontakt

606 111 027
530 994 143

Email

biuro@poznan-finanse.com

Zapytaj o kredyt