• 606 111 027
  • 530 994 143
  • biuro@poznan-finanse.com
Kredyt hipoteczny

Zakup mieszkania

Zakup mieszkania jest ważnym, ale niełatwym procesem, a pierwsze problemy pojawiają się już na etapie wyboru banku. Klienci koncentrują się na miesięcznej racie, nie zwracają uwagi na dodatkowe koszty takich jak prowizja banku czy wysokie ubezpieczenie. Oferty tylko z pozoru są podobne. W rzeczywistości mogą się różnić nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. A później jeszcze ta formalności, dokumenty, bieganie po bankach... No i właśnie od tego jesteśmy my!

Odpowiednia decyzja wymaga wiedzy i doświadczenia, a my je posiadamy. Dodatkowo pomożemy skompletować Ci wszystkie dokumenty, dostarczymy je do banków, a potem będziemy nadzorować cały proces- będziemy razem z Tobą aż do podpisania umowy kredytowej. A nawet dłużej, jeżeli będziesz tego potrzebować.

Zadzwoń i umów się na bezpłatna konsultację a my przygotujemy dla Ciebie oferty i wskażemy taką, która jest najlepszą dla Ciebie.

Do zaspokojenie jakich celów służy KREDYT HIPOTECZNY?

-zakup mieszkania z rynku pierwotnego lub wtórnego

-zakup lub budowa domu

-remont lub adaptacja nieruchomości

-wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego

-przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności

-wykończenie, remont lub modernizację wybudowanego mieszkania lub domu

-zakup działki

Kredyt hipoteczny

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy na bezpłatną konsultację – działamy na terenie całej Polski. Możesz się z nami spotkać online lub w naszym biurze w Poznaniu.

Kontakt

606 111 027
530 994 143

Email

biuro@poznan-finanse.com

Zapytaj o kredyt